Na Grbavici mreže mirovale u prvih 45 minuta utakmice

Prvo poluvrijeme utakmice 7. kola Premijer lige BiH između Željezničara i Slobode završeno je bez golova, 0:0. Nije bilo previše uzbuđenja u prvih 45 minuta igre.

Počelo je dobro, jer je Nedim Mekić već u 3. minuti zaprijetio na gol Slobode, ali njegov šut spoljnom ide pored gola. Nakon toga je Mustafa Mujezinović sjajno šutirao sa distance, ali odbranio je to Semir Bukvić.

Nakon toga u 28. minuti priliku ima Sloboda, ali slabo šutira Dženis Beganović. U 44. minuti najbolja šansa na utakmici. Nakon greške fudbalera Željezničara lopta dolazi do Eldara Mehmedovića, ovaj dobro šutira, ali brani to Josip Bender. U nastavku je lopta došla do Saše Maksimovića koji je iz izgledne pozicije prebacio cijeli gol.

Vrijedi istaći da je napadač Željezničara Luka Juričić morao igru napustiti zbog zadobivene posjekotine nakon jednog duela sa Keninom Devedžićem.

The post Na Grbavici mreže mirovale u prvih 45 minuta utakmice appeared first on Vijesti.